Pirlo: Ronaldo, Morata dhe Dybala mund të luajnë bashkë në sulm kundër Genoas

Futboll

Pirlo: Ronaldo, Morata dhe Dybala mund të luajnë bashkë në sulm kundër Genoas

Më: 10 prill 2021 Në ora: 16:39
Andrea Pirlo

Juventusi do të përballet me Genoan në kuadër të xhiros së 30-të të Serie A.

Para këtij dueli, i cili do të mbahet nesër në “Allianz Stadium”, Pirlo është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve lidhur me sulmuesit Ronaldo, Morata dhe Dybala të cilët këtë sezon nuk janë paraqitur të tre bashkë.

“Cuadrado është një opsion për nesër, ai mund tu luajë edhe përpara edhe mbrapa”, tha ai.

“Por, nesër ndoshta ka hapësirë për të parë Ronaldon, Moratan dhe Dubalan të gjithë bashkë në fazën e sulmit”, përfundoi Andrea Pirlo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat