Klubi në Kroaci shkruan shqip

Futboll

Klubi në Kroaci shkruan shqip

Më: 15 prill 2021 Në ora: 11:54
Klubi në Kroaci shkruan shqip

Eros Grezda feston datëlindjen dhe në Kroaci nuk e harrojnë.

Futbollisti shqiptar nuk po kalon aspak një periudhë të mirë ku për shkak dëmtimesh e ka harruar fushën e blertë.

NK Osijek e ka uruar sulmuesin në gjuhën shqipe.

Mes shumë kritikave të marra për mënyrën sesi nisi shkëlqimi dhe filloi rënia e menjëhershme, Grezda është i motivuar që ti tregoj të gjithëve sesa vlen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat