Ramos po i jep fund me Realin?

Futboll

Ramos po i jep fund me Realin?

Më: 15 prill 2021 Në ora: 19:07
Ramos po i jep fund me Realin?

Ky me shumë mundësi është sezoni i fundit i Ramos me fanellën e Realit.

“El Chiringuito” ka zbuluar një bisedë mes Florentino Perez dhe Sergio Ramos kur takoheshin për të arritur një marrëveshje për rinovimin e kontratës.

Gazetari Josep Pedrerol, nga burime të sigurta tha: “Kur Ramos refuzoi ofertën e Real Madridit, Florentino Perez.

Ai i tha; ‘Duhet ta planifikojmë sezonin pa ty…’. Dhe Ramos iu përgjigj; ‘Bëje’”, deklaroi Pedrerol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat