Adriano përlotet nën përqafimin e nënës

Futboll

Adriano përlotet nën përqafimin e nënës

Më: 4 maj 2021 Në ora: 12:44
Adriano përlotet nën përqafimin e nënës

Adriano, “perandori”, u përlot kështu nën përqafimin e nënës, pasi mori lajmin. Ai do t’i bashkohet xhiros së famës së “Maracana”, event që mbledh ekipin e më të mëdhenjve të futbollit brazilian.

Ish-sulmuesi i Interit dhe Romës, sot 39-vjeç, është përzgjedhur të lërë gjurmët e tij në stadiumin legjendar të Rio de Janiero, por ceremonia do të zhvillohet vetëm kur situata e pandemisë të përmirësohet, sepse duhet prania fizike në objekt.

Ishte vetë Adriano, ai që e publikoi lajmin përmes një postimi në Instagram.

Duket qartë se e përjetoi me shumë emocione dhe lotë si lajm, me nënën e tij, të përqafuar së bashku. “Jam super i lumtur. Sa do doja që babai im të ishte këtu për ta parë”, – shkroi ish-sulmuesi i fuqishëm, i cili e ka humbur të atin prej vitesh. Ky është futbolli, këto janë emocione vërtet të forta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat