Ibra mungon në Kampionatin Evropian

Futboll

Ibra mungon në Kampionatin Evropian

Më: 15 maj 2021 Në ora: 15:16
Ibra mungon në Kampionatin Evropian

Ibra mungon në Kampionatin Evropian!

Zlatan Ibrahimoviç u dëmtua në ndeshjen ndaj Juventusit, kur nuk mundi ta mbyllë gjithë ndeshjen dhe që atëherë ai nuk ka zbritur në fushë.

Kombëtarja e Suedisë ka vendosur që Zlatan Ibrahimoviç nuk do të jetë pjesë e skuadrës nordike për Kampionatin Evropian që zhvillohet këtë verë.

Doktorët kanë gjetur te Ibra një dëmtim minimal në kërcin e gjurit dhe jo në ligament, por megjithatë ai nuk do të jetë pjesë e Kampionatit Evropian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat