Doli gjysmë e zhveshur në finale, por...

Futboll

Doli gjysmë e zhveshur në finale, por...

Më: 2 qershor 2021 Në ora: 11:38
Doli gjysmë e zhveshur në finale, por...

Doli gjysmë e zhveshur në finalen e Ligës së Kampionëve, modelja kujtojn momentin e bujshëm!    

Dy vite më parë, Kinsey Wolanski doli gjysmë e zhveshur në stadium dhe pamjet bënë xhiron e botës .Kjo ngjarje ndodhi gjatë ndeshjes mes Tottenham dhe Liverpool, ku hyri në stadium e veshur vetëm me një bodysuit.

Por kjo dalje nuk I dhuroi pak, por plot 4 milionë ndjekës në Instagram bukruoshes dhe kjo me siguri është ngjarja më e bujshme në jetën e saj, prandaj ajo ka bërë një rikujtesë në Instagram.

Image

“2 vite më parë… koha fluturon kur jeni duke u argëtuar  Liga e Kampionëve”, shkroi ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat