Kërkimi për një mesfushor të djathtë

Futboll

Kërkimi për një mesfushor të djathtë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 23:16
Kërkimi për një mesfushor të djathtë

Kërkimi për një mesfushor të djathtë është misioni kryesor i Marotta në merkato.

CEO po lëviz konkretisht për Nandez, pozicionimi i të cilit në krah duhet të vlerësohet. Të paktën sipas Gianni De Biasi, kreu i stolit të Azerbajxhanit.

“Pa Hakimin, Interi humbet shumë – fjalët e tij ekskluzive drejtuar L’Interista -. Ata humbasin në depërtime, në saktësinë e krosimeve dhe gjithashtu sa i përket golave ​​të shënuar.

Por unë besoj se operacioni ishte ekonomikisht i nevojshëm. Nandez është i ndryshëm nga marokeni. Ai është një mesfushor, me një vrapim të shkëlqyeshëm dhe i cili duhet të përshtatet në krah. Me pak fjalë, Nandez si i pesti në mesfushë duhet të vlerësohet mirë“.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat