Shqiptari nuk ndalet, shënon për Chelsean

Futboll

Shqiptari nuk ndalet, shënon për Chelsean

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 18:32
Shqiptari nuk ndalet, shënon për Chelsean

Armando Broja i papërmbajtshëm!

Sulmuesi shqiptar është shndërruar në një makineri golash, teksa ditën e sotme gjeti rrugën e rrjetës me ekipin e 23-vjeçarëve të Chelseas, në përballjen ndaj Woking, ku blutë e Londrës u përmbysëm nga 0:3 në 4:3.

Broja realizoi golin e tretë për Chelsean në minutën e 45-të.

Shqiptari mori një top nga 40 metra duke iu drejtuar portës, ndërsa tentoi pasimin për te Thomas, por sfera iu kthye sërish dhe sulmuesi e dërgoi më pas në fundin e rrjetës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat