Çmend tifozët me zhveshje...

Futboll

Çmend tifozët me zhveshje...

Më: 6 gusht 2021 Në ora: 11:59
Çmend tifozët me zhveshje...

Të pasmet në plan të parë, partnerja e portierit gjerman “tërbon” rrjetin nga Mikonos.

Izabel Goulart vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e portierit gjerman, Kevin Trapp, e cila njihet për pozat e saj provokuese në “Instagram”, së fundmi ka shpërthyer me disa foto tepër “të nxehta”.

Image

Modelja braziliane shfaqet duke shijuar pushimet në ishujt e bukur të Greqisë, ndërsa si gjithnjë ndan me fansat e saj të shumtë çaste nga relaksi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat