Monaco dështon në hapje të kampionatit

Futboll

Monaco dështon në hapje të kampionatit

Nga: K.G. Më: 13 gusht 2021 Në ora: 22:57
Monaco dështon në hapje të kampionatit

Monaco dështon, duke pësuar humbje si mysafirë me rezultat 1:0 nga Lorient. 

Monaco në dy takimet e para ka vetëm një barazim e një humbje, ndërsa Lorienti një fitore e një barazim.

Në minutën e 31-të, Moffi shënoi për fitoren e madhe të Lorientit.

Lorienti kryeson me 4 pikë, ndërsa Monaco zë pozitën e 16-të me 1 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat