Nuk ka rehati për Lukakun

Futboll

Nuk ka rehati për Lukakun

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 17:49
Nuk ka rehati për Lukakun

Nuk ka rehati për Romelu Lukakun.

Romelo Lukaku ndalet nga dëmtimet.

Sulmuesi belg do t’i mungojë Bluve të Londrës për së paku një muaj.

Ai u dëmtua në Champions në ndeshjen ndaj Malmos, dhe do të mungojë në sfidat ndaj Norwich, Suthampton, Newcastle, Malmos dhe Burnley, transmeton "albeu".

Ndërkohë, këtë sezon 28-vjeçai ka shënuar 11 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat