Ibrahimoviç titullar me Suedinë!   

Futboll

Ibrahimoviç titullar me Suedinë!   

Më: 11 nëntor 2021 Në ora: 17:32
Ibrahimoviç titullar me Suedinë!   

Ibrahimoviç titullar me Suedinë!   

Pas tetë muajsh nga largimi i tij nga kombëtarja suedeze, Zlatan Ibrahimoviç është rikthyer përsëri të luaj për të.

Hera e fundit e Ibras ishte në mars ndaj Kosovës dhe sot ai do të luaj si titullar ndaj Gjeorgjisë që do të luhet sot në orën 18:00.

Tekniku suedez do të vendosi Ibrahimoviç në krye të sulmit bashkë me Isak për të mposhtur gjeorgjianët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat