Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Futboll

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 13:06
Foto ilustrim

Kanë filluar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës, të vlefshme këto për xhiron e 17 të sezonit 2021/22.

Momentalisht, në stadiumin “Bajram Aliu” skuadra e Drenicës është duke zhvilluar ndeshje si vendase kundër Ballkanit.

Në të njëjtën kohë, krahas ndeshjes mes Drenicës dhe Ballkanit, skuadra e Gjilanit po zhvillon ndeshje në shtëpi kundër Malishevës.

Drenica – Ballkani

Gjilani – Malisheva

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat