Zidan i Kosovës 

Futboll

Zidan i Kosovës 

Nga: K.G. Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 15:40
Zidan i Kosovës 

Ish futbollisti i mirënjohur gjilanas dhe i Kosovës, Arben Zeqiri, siç dihet e ka pagëzuar djalin me mbiemrin e legjendës së futbollit francez, Zidan.

Sot ai ka mbush një muaj, ndërsa Zeqiri ndjehet krenar që e mban emrin e legjendës Zinedine Zidane. 

“1 muaj jetë ZIDAN”, shkruan Zeqiri në profilin e tij në facebook,

Synimi i tij është që djali t’ju bëhet si Zidan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat