Polemika me Mazrekajn

Futboll

Polemika me Mazrekajn

Më: 15 janar 2022 Në ora: 18:31
Polemika me Mazrekajn

Polemika me Mazrekajn, tifozët e Skënderbeut tentojnë të hyjnë në fushë!

Ndeshje Skënderbeu-Laçi ngriti siparin për këtë vit në Superiore. Në këtë ndeshje nuk munguan tensionet nga tifozët.

Në pjesën e dytë pati një incident me tifozët korçarë.

Ndonjë fjalë e tepërt e Mazrekajt solli reagime nga tifozët e Skënderbeut dhe këta të fundit u munduan të hynin në fushë, por kapiteni Vangjel Zguro shkoi të qetësonte situatën se bashku me forcat e sigurisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat