Ilir Daja kompleton stafin të Ballkani

Futboll

Ilir Daja kompleton stafin të Ballkani

Nga: K.G. Më: 19 janar 2022 Në ora: 13:47
Ilir Daja kompleton stafin të Ballkani

Ballkani nga Theranda kompleton stafin e trajnerëve.

Ilir Daja, kryetrajner, ka mision të qartë: TË luftojë për titullin e kampionit të Kosovës.

“Klubi i Ballkanit njofton se është kompletuar stafi teknik, i cili ka marrë përsipër drejtimin e skuadrës drejt objektivave që ne kemi! Pasi u emërua në krye të stolit Ilir Daja, klubi ju prezanton pjesëtarët e tjerë të stafit që kryetrajneri do të ketë në krah. 

Ndihmësit e trajnerit Ilir Daja do të jenë Artim Pollozhani dhe Edon Gashi teksa Alban Shala do të mbajë pozicionin e trajnerit kondicional. Portierët do të përgatiten nga trajneri Labinot Qosa. 

Klubi i Ballkanit i uron stafit teknik punë të mbarë dhe të suksesshme”, njofton KFC Ballkani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat