Shkurtajt firmos dhe prurja e re nga Partizani!

Futboll

Shkurtajt firmos dhe prurja e re nga Partizani!

Më: 19 janar 2022 Në ora: 17:26
Shkurtajt firmos dhe prurja e re nga Partizani!

Shkurtajt firmos dhe prurja e re nga Partizani!

Kukësi nuk di të ndalet në merkato.

Pasi blenë Vasil Shkurtajn, klubi ka afruar dhe një lojtar tjetër. Bëhet fjalë për Filip Gligorov.

Mbrojtësi i djathtë është blerja më e re e klubit dhe u transferua nga skuadra e Partizanit, me të cilët luajti 6 muajt e fundit. 26 vjeçari ka luajtur dhe me Vllazninë në të kaluarën dhe eksperienca e tij do ta ndihmojë Kukësin në këtë pjesë të mbetur të sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat