Imeri, zbarkon për herë të dytë te FC Shkupi!

Futboll

Imeri, zbarkon për herë të dytë te FC Shkupi!

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:20
Imeri, zbarkon për herë të dytë te FC Shkupi!

Omar Imeri do të jetë përforcimi i radhës për skuadrën e FC Shkupit.

Futbollisti 22 vjeçar vjen në Çair si futbollist i huazuar dhe do të forcojë FC Shkupin në garën për titullin kampion.

Imeri ishte pjesë e skuadrës Bodrumspor në Turqi, ndërsa më parë ishte pjesë e Antaliasporit, pas largimit nga Shkëndija.

Kujtojmë se Omar Imeri ishte pjesë e FC SHkupit, edhe atë në moshat e reja, ndërsa shihet si një përforcim që mund të luajë si zëvëndësim për Ali Adem, i cili u rikthye te skuadra e Arisit, pasi që qëndroi një vit si huazim të skuadra nga Çairi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat