Reali dhe Barcelona duel për goleadorin kanadez

Futboll

Reali dhe Barcelona duel për goleadorin kanadez

Më: 20 janar 2022 Në ora: 19:28
Jonathan David

Barcelona dhe Real Madrid janë hedhur në sulm për të përfituar shërbimet e një prej sulmuesve më të mirë të Ligue 1.

Jonathan David, autor i 12 golave me fanellën e Lille (vjet shënoi 13 gola gjithë sezonin), sipas TNT Sport është objektiv i dy klubeve spanjolle.

Veç tyre edhe në Angli interesohen për të Chelsea dhe Tottenham.

Lille për sulmuesin kërkon 50 deri në 60 milion euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat