Crystal Palace tërhiqen nga gara për lojtarin

Futboll

Crystal Palace tërhiqen nga gara për lojtarin

Më: 21 janar 2022 Në ora: 17:06
Crystal Palace tërhiqen nga gara për lojtarin

Crystal Palace janë tërhequr nga gara për të nënshkruar me mesfushorin e Juventusit, Aaron Ramsey

Crystal Palace nuk janë më të interesuar që ta transferojnë mesfushorin e Juventus, Aaron Ramsey.

Ish ylli i Arsenalit është lidhur me një kalim në stadiumin e Selhurst Park kjavëve të fundit – raportohet se kishte edhe tentativa të Palce për Ramsey.

Por në fund “Shqiponjat” vendosxën që të tërhiqen nga çdo kërkesë zyrtare për 31 vjeçarin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat