Lajm i keq për Xherdan Shaqirin

Futboll

Lajm i keq për Xherdan Shaqirin

Nga: Kemajl Goca Më: 21 janar 2022 Në ora: 20:16
Lajm i keq për Xherdan Shaqirin

Trajneri holandez,  Peter Bosz, që drejton Lyonin, sërish e lë në bankë Xherdan Shaqirin!

Ylli nga Kosova nuk po e gjen veten në ekipin e Lyonit me trajnerin Bosz. 

Edhe një lajm i keq për reprezentuesin e Zvicrës.

Sonte në orën 21.00, Lyon ndeshet me St. Etienne-n, në takimin e javës së 22-të të elitës së futbollit francez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat