Inzaghi dëshiron ish-lojtarin e tij tek Inter

Futboll

Inzaghi dëshiron ish-lojtarin e tij tek Inter

Më: 22 janar 2022 Në ora: 06:18
Inzaghi

Dëmtimi i Joaquin Correas do të jetë më i gjatë se sa pritej.

Për këtë arsye, Inter do të mendonte një transferim me kosto të ulët.

Sipas ‘Gazzetta dello Sport”, Felipe Caicedo është një synim tashmë për zikaltërit.

Caicedo aktualisht luan për Genova por në të shkuarën ka qënë nën drejtimin e Inzaghit në kohën kur drejtontë Lazion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat