Drita sot zhvillon ndeshjen miqësore

Futboll

Drita sot zhvillon ndeshjen miqësore

Më: 22 janar 2022 Në ora: 14:26
Drita sot zhvillon ndeshjen miqësore

Drita sot zhvillon ndeshjen miqësore skuadrës së njohur ukrainase.

Nënkampioni i Kosovës, Drita e Gjilanit sot do të zhvillojë një ndeshje tejet të rëndësishme në kuadër të miqësoreve në Antalia të Turqisë.

Drita tash e disa ditë është duke qëndruar në Antalia në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, derisa djemtë e Ardian Nuhiut do ta ketë një test bukur të vështirë.

Nga ora 17:00, Drita do të ndeshet me skuadrën ukrainase Chernomorets Odessa dhe me të drejtë pritet një takim joshës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat