Italia, afrohet rikthimi i bujshëm: pritet vendimi i Mancini-t

Futboll

Italia, afrohet rikthimi i bujshëm: pritet vendimi i Mancini-t

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:55
Italia, afrohet rikthimi i bujshëm: pritet vendimi i Mancini-t

Mario Balotelli është shumë afër kthimit në kombëtaren e Italisë.

Sipas lajmeve të fundit të Sky Sport, sulmuesi i Adana Demirspor do të jetë pjesë e grumbullimeve paraprake të Mancini-t në ditët e ardhshme.

Trajneri i Axurrëve do të kërkojë ta shikojë nga afër gjendjen e Balotelli-t në pritje të playoff-it për Kupën e Botës kundër Maqedonisë së Veriut marsin e ardhshëm.

Super Mario, i cili nuk e vesh fanellën e Italisë nga 7 shtatori i 2018-ën, është ringjallur në Turqi me fanellën e Adana Demirspor.

Tetë gola të shënuar nga sulmuesi dhe shumë paraqitje të nivelit të lartë që kanë tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, veçanërisht atë të Newcastle.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat