Sheremet Isufi dhe disa lojtarë përforcojnë Vllazninë

Futboll

Sheremet Isufi dhe disa lojtarë përforcojnë Vllazninë

Nga: K.G. Më: 26 janar 2022 Në ora: 22:47
Sheremet Isufi dhe disa lojtarë përforcojnë Vllazninë

Vllaznia ka përforcuar radhët për pjesën pranverore.

Skuadra nga Pozherani pas angazhimit për kryetrajner të Nazmi Ramës, si ndihmës të tij e ka prurë edhe Sheremet Isufin, ish sulmuesin e njohur. 

KF Vllaznia e Pozheranit gjatë këtij afati kalimtar ka transferuar: Sheremet Isufi – ndihmëstrajner nga KF Trepça.

Futbollistët Nuri Jonuzi nga KF Veleshta (Maqedoni), Milot Kamberi nga Trepça ’89, Daniele Toto nga Trepça ’89, Henry Austine Onoka nga Arbëria, Bergin Maliqi nga Shkëndija, Kreshnik Tahiri nga Australia. Ecim së bashku drejt sukseseve”, njofton Vllaznia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat