Capello: Juventusi nuk do të kthehet në garën e titullit

Futboll

Capello: Juventusi nuk do të kthehet në garën e titullit

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:26
Capello: Juventusi nuk do të kthehet në garën e titullit

Capello: Vlahoviq s’e kthen dot Juven në garën e titullit. Interi është shumë i fortë!

Fabio Capello, në intervistën e gjatë për “Corriere dello Sport”, ka folur edhe për garën e titullit në Serie A dhe se si mund të ndryshojë ajo pas blerjes së Dushan Vlahoviq nga bardhezinjtë:

“Juventusi nuk do të kthehet në garën e titullit, hendeku nga kreu është i madh. Gjithashtu, Interi është i fortë.

E vetmja skuadër që ende mund të konkurrojë zikaltrit është Napoli, nëse ruan ritmin dhe nuk shopërdoron pikët e tjera të kampionatit”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat