Donny van de Beek i thotë lamtumirë Unitedit

Futboll

Donny van de Beek i thotë lamtumirë Unitedit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:49
Donny van de Beek i thotë lamtumirë Unitedit

Donny van de Beek i thotë lamtumirë Unitedit, shumë pranë transferimit te skuadra londineze!

Donny van de Beek do të largohet nga Manchester United në orët e ardhshme për të shijuar minutat dhe mundësitë që nuk i kanë ardhur në dy sezonet e tij në Old Trafford.

Sipas fichajes.com, për të marrë shërbimet e holandezit është Crystal Palace i Patrick që drejtohet nga Vieira.

Nën drejtimin e trajnerit francez, mesfushori 24-vjeçar shpreson të rifitojë besimin dhe të jetë në gjendje të ringjallë karrierën e tij për të arritur nivelin që kishte te Ajax.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat