Lampard rikthehet si trajner në Premier Ligë

Futboll

Lampard rikthehet si trajner në Premier Ligë

Më: 28 janar 2022 Në ora: 23:28
Frank Lampard

Frank Lampard pritet të emërohet trajner në klubin e Evertonit.

Sipas raportimeve të fundit, marrëveshja në mes dy palëve është arritur dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

Sipas gazetarit të njohur Fabrizio Romano, Lampard pritet të zyrtarizohet nga Evertoni shumë shpejt.

Anglezi thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratën.

Lampard rikthehet si trajner në Premier League, pasi më parë ka drejtuar skuadrën e Chelseat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat