Synohet titulli dhe Champions League

Futboll

Synohet titulli dhe Champions League

Më: 29 janar 2022 Në ora: 15:11
Synohet titulli dhe Champions League

Bayerni i Munihut është duke marshuar i vetëm drejt titullit të 32-të në historinë e klubut dhe të 10-in radhazi.

Kampionët nuk kanë rival edhe pse herë pas here i kanë lejuar vetes disa hapa fals, por për fatin e tyre të mirë, kundërshtarët nuk kanë ditur t’i shfrytëzojnë.

Edhe në këtë sezon banda e Julian Nagelsman është duke hedhur hapat drejt suksesit si në kampionat ashtu dhe në Champions. Kush janë pesë lojtarët që i japin siguri bavarezëve në misionet e radhës.

Synohet titulli dhe Champions League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat