Shkëlqen Ernest Muçi

Futboll

Shkëlqen Ernest Muçi

Më: 29 janar 2022 Në ora: 15:15
Shkëlqen Ernest Muçi

Shkëlqen Ernest Muçi, sulmuesi shqiptar realizon dy gola në miqësore

Ernest Muçi ka zhvilluar një ndeshje shumë të mirë në miqësoren e fundit që skuadra e tij, Legia e Varshavës luajti kundër Radomiakut. Sulmuesi shqiptar realizoi dy gola në triumfin 4-0.

Një test i mirë për 20 vjeçarin tani që kampionati është ndalur për shkak të pauzës së kombëtareve.

Shqiptari shënoi në minutën e 20 të pjesës së parë dhe në minutën e 81.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat