Atalanta ndahet baras me Genoa-n

Futboll

Atalanta ndahet baras me Genoa-n

Nga: K.G. Më: 13 mars 2022 Në ora: 19:54
Atalanta ndahet baras me Genoa-n

Futbollisti shqiptar, Berat Gjimshiti, me Atalantën, hasën në një rival të papërshtatshëm siç është Genoa, duke u nda baras (0:0).

Të dy ekipet treguan lojë të mirë, sidomos mysafirët importuan një pikë me peshë të madhe. 

Gjimshiti u paraqit standard duke u angazhuar maksimalisht. 

Atalanta renditet në vend të gjashtë me 48 pikë pas 29 jave në Serie A dhe Genoa është e 19-ta me 19 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat