Bent i bën thirrje Manchester United

Futboll

Bent i bën thirrje Manchester United

Më: 22 mars 2022 Në ora: 17:12
Bent i bën thirrje Manchester United

Darren Bent i bëri thirrje Manchester United që të emërojë Thomas Tuchel si trajner.

Për momentin, trajneri gjerman është në krye të Chelsea, por transferimi i tij i mundshëm në një tjetër ekip po diskutohet gjithnjë e më shumë në sfondin e situatës në klubin londinez.

Tuchel është në një nivel të ndryshëm nga Erik ten Hag dhe Mauricio Pochettino.

Kur Thomas drejtoi PSG -në, skuadra arriti në finalen e Champions League dhe fitoi kampionatin. Tuchel është një trajner i klasit të lartë.

Nëse do të ekzistonte mundësia që Manchester United të emëronte Tuchel, atëherë do të bëja gjithçka që është e mundur për ta bërë këtë”, tha ish-sulmuesi i Tottenham dhe Sunderland.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat