Rudiger arrin marrëveshje me Real Madridin

Futboll

Rudiger arrin marrëveshje me Real Madridin

Më: 10 maj 2022 Në ora: 17:40
Rudiger arrin marrëveshje me Real Madridin

Mbrojtësi, Toni Rudiger tashmë ka arritur marrëveshje me Real Madridin.

Kështu ka bërë të ditur gazetari dhe eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.

Rudiger do të jetë pjesë e madrilenëve deri në vitin 2026.

Romano konfirmojë njoftimi zyrtar nga ana e klubi do të vijë në fund të këtij sezoni.

Lojtari do t’i bashkohet madrilenëve duke u larguar nga Chelsea.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat