Atletico Madrid dhe Suarez shtrëngojnë duart!

Futboll

Atletico Madrid dhe Suarez shtrëngojnë duart!

Më: 15 maj 2022 Në ora: 19:46
Atletico Madrid dhe Suarez shtrëngojnë duart!

Atletico Madrid dhe Suarez shtrëngojnë duart!

Atletico Madrid dhe Luis Suarez tashmë në fund të sezonit do të shtrëngojnë duar mes tyre, pasi palët nuk do të vazhdojnë me rinovimin e kontratës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi spanjoll nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, teksa thuhej se ish-sulmuesi i Barcelonës do të luajë ndeshjen e fundit në “Wanda Metropolitano”.

Të njëjtin fat do të ketë edhe lojtari meksikan, Hector Herrera, teksa të dy lojtarët do të përshëndeten me tifozët e Atleticos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat