Portieri shqiptar nuk e ka rinovuar kontratën

Futboll

Portieri shqiptar nuk e ka rinovuar kontratën

Më: 20 maj 2022 Në ora: 13:22
Portieri shqiptar nuk e ka rinovuar kontratën

Thomas Strakosha do të luajë ndeshjen e fundit me Lacion në mbrëmjen e nesërme ndaj Veronës.

Portieri shqiptar nuk e ka rinovuar kontratën me kryeqytetasit dhe do të largohet në merkaton e verës.

Mediat italiane raportojnë se Strakosha është më pranë Newcastle, ndérsa interesim për té kanë shfaqur edhe Fulham me Southampton.

Një realizim i ëndrrës së fëmijërisë do të quhej kjo për Strakoshën që Premier League e quan kampionatin më të fortë në botë dhe gjithmoné e ka dashur një sfidë të tillë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat