Legia zgjedh dy lojtarët e Shqipërisë

Futboll

Legia zgjedh dy lojtarët e Shqipërisë

Më: 20 maj 2022 Në ora: 18:16
Legia zgjedh dy lojtarët e Shqipërisë

Te Legia e Varshavës kanë menduar për një organizim të veçantë duke pritur një shkollë fillore të përbërë nga shumë fëmijë.

Ekipi polak ka zgjedhur dy lojtarët e Shqipërisë dhe një lojtare nga ekipi i femrave, Marta Chmielewska.

Jurgen Celahaka dhe Ernest Muçi, së bashku me Martën, duhej t’iu përgjigjeshin pyetjeve të fëmijëve në një konferencë të pazakontë.

Më pas ata nënshkruan autografe dhe bën disa fotografi së bashku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat