Futbollistja që ka "çmendur" rrjetin

Futboll

Futbollistja që ka "çmendur" rrjetin

Më: 20 maj 2022 Në ora: 23:30

Ana Maria Markovic është një futbolliste kroate që luan si sulmuese për klubin zviceran të Superligës së Grave Grasshopper, si dhe kombëtaren e Kroacisë.

Ajo njihet gjithashtu si futbollistja më simpatike në futboll.

“Falë Cristianos, unë jam një futbolliste. Ai ka qenë gjithmonë frymëzimi im.

Kjo është arsyeja pse gjithmonë kam dashur të vesh numrin 7”, tha pak kohë më parë Ana Maria Markoviç.

Image

Futbollistja ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe duke parë fotot e mëposhtme, është e kuptueshme arsyeja se përse.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat