Totti: Si tifoz shkoj kudo për Romën  

Futboll

Totti: Si tifoz shkoj kudo për Romën  

Më: 24 maj 2022 Në ora: 11:01
Totti: Si tifoz shkoj kudo për Romën  

Legjenda e skuadrës së Romës, por edhe kombëtares Italiane, Francesco Totti ka rikonfirmuar se do të jetë në Tiranë për ndeshjen finale të Conference League, të “verdhë e kuqve” kundër Feyenoord, që do të luhet më 25 maj në orën 21:00 në “Air Albania”.

Duke folur për mediet për humbjen 2-0 të ekipit të Jose Mourinhos kundër Fiorentinës, përveç faktit se kritikoi vendimet e gjyqtarëve të kësaj sfide, Totti theksoi se Roma ka kohë pa ngritur një Kupë dhe në Tiranë do ishte momenti i duhur.

Ndërsa mbrëmjen e së hënës ai është pyetur sërish se nëse do të jetë në finalen e ekipit të Romës në Tiranë, pyetje së cilës Totti iu përgjigj duke thënë:

“Duhet të jem aty, si tifoz shkojmë kudo për Romën"..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat