FA merr vendimin për trajnerin Patrick Viera

Futboll

FA merr vendimin për trajnerin Patrick Viera

Më: 25 maj 2022 Në ora: 17:27
FA merr vendimin për trajnerin Patrick Viera

FA merr vendimin për trajnerin Patrick Viera!

Patrick Viera nuk është dënuar nga Federata Angleze e Futbollit, pas gjestit të bërë në fund të ndeshjes kundër Everton.

Trajneri i Crystal Palace u provokua nga një prej tifozëve të skuadrës vendase në fund të takimit, kur fusha u pushtua nga tifozët.

FA nisi hetimin për ngjarjen, por sot ka vendosur që të mos e dënojë francezin që ka shkëlqyer si futbollist me fanellën e Arsenal në Premier League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat