Real Madridi e publikon formacionin zyrtar ndaj Liverpoolit

Futboll

Real Madridi e publikon formacionin zyrtar ndaj Liverpoolit

Më: 28 maj 2022 Në ora: 18:53
Foto ilustrim

Real Madridi e ka publikuar formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Liverpoolin, në kuadër të finales së Champions League.

Kjo dukuri tashmë është bërë e shpeshtë për kampin “Los Blancos”, pas dyshimeve që Brenda skuadrës është një dyshim.

Më poshtë gjeni formacionin e plotë të madrilienëve.

Real Madrid VS Liverpool: Courtois; Carvajal Militao Alaba Mendy; Modrić Casemiro Kroos; Valverde Benzema Vinicius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat