Rudiger lojtari më i ri i Real Madridit

Futboll

Rudiger lojtari më i ri i Real Madridit

Më: 2 qershor 2022 Në ora: 13:58
Rudiger lojtari më i ri i Real Madridit

Rudiger lojtari më i ri i Real Madridit!

Antonio Rudiger do të jetë lojtari më i ri i Real Madrid, me palët që tashmë kanë arritur marrëveshjen mes tyre.

Ish-lojtari i Chelsea do të mbajë veshur fanellën e “Los Blancos” për 4 sezone, duke u bërë kështu një nga lojtarët kryesorë në “Santiago Bernabeu”.

Prezantimi i Rudiger do të behët ditën e hënë në ambientët e stadiumit, ora 12:00, ku gjithashtu lojtari do të thotë edhe fjalët e tij të para si madrilen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat