Monza negocion me një super sulmues

Futboll

Monza negocion me një super sulmues

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 15:52
Monza negocion me një super sulmues

Monza aspiron të jetë një nga më të mëdhenjtë në Itali në vitet e ardhshme dhe pikërisht Berlusconit dëshiron të fillojë të japë fryte.

Drejtimi sportiv punon në disa operacione dhe një nga emrat që do të kishin në tavolinë është ai i Borja Mayoral.

Futbollisti është i huazuar deri më 30 qershor te Getafe dhe automatikisht do të rikthehet te Real Madrid.

Nga Monza pritet të kontaktojnë Real Madridin dhe ndonëse ende nuk ka një propozim të prerë, nuk përjashtohet mundësia që zbarkimi i Mayoral të nxitohet në të ardhmen e afërt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat