Flamurtari zyrtarizon trajnerin

Futboll

Flamurtari zyrtarizon trajnerin

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:07
Flamurtari zyrtarizon trajnerin

Flamurtari nis me njoftimet dhe fillimisht është konfirmuar se trajner edhe në Kategorinë e Parë do të jetë Dritan Resuli.

Vlonjati ka nënshkruar edhe për një sezon me Flamurtarin, ndërkohë që drejtuesit po punojnë edhe për përforcimet.

Me kuqezinjtë është bashkuar menjëherë mbrojtësi i krahut të djathtë, Sokol Neziri.

Ai ka lënë Superioren, ku luante me Kastriotin dhe mbante edhe shiritin e kapitenit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat