Chiellini flet “pa dorashka”: Interi më i fortë se Milani

Futboll

Chiellini flet “pa dorashka”: Interi më i fortë se Milani

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:57
Giorgio Chiellini

Giorgio Chiellini, i cili foli në “DAZN” për të komentuar kampionatin e kaluar, tha:

“Unë mendoj se Interi është më i fortë se Milani.

Ata kishin një bazë pune si Conte, por Milani dhe Napoli ishin të aftë t’i vendosnin pak në vështirësi.

Ne në mënyrë paradoksale në ndeshjen më të mirë të sezonit humbëm në mënyrë të pamerituar dhe këtu përfundoi ecuria jonë e madhe, e cila ndoshta do të kishte qenë e kotë sepse Milani do të kishte arritur në fund, por do të na kishte lejuar të luanim për të.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat