Chelsea është i hapur për bisedime  

Futboll

Chelsea është i hapur për bisedime  

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 13:22
Hakim Ziyech

Milani ka shfaqur interes për Hakim Ziyech të Chelsea.

Anësori i klubit anglez nuk ka gjetur shumë hapësira dhe po mendon largimin. Milan është gjendur aty duke e vëzhguar me kujdes si mundësi.

Fabrizio Romano, gazetari italian, ka bërë me dija se ka patur një komunikim mes agjentëve të lojtarit dhe drejtuesve të Milanit. Pala e sulmuesit anësor ka deklaruar se Ziyech do të ishte i lumtur për një kalim te Milani.

Nga ana tjetër thuhet se Chelsea dhe Tuchel kanë aprovuar gjithçka,  ku kanë bërë me dije se janë të gatshëm të ulen të bisedojnë nëse shifrat janë të kënaqëshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat