Drenasi ia merr pesë talentët e mëdhenj Feronikelit

Futboll

Drenasi ia merr pesë talentët e mëdhenj Feronikelit

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 11:41
Drenasi ia merr pesë talentët e mëdhenj Feronikelit

KF Drenasi po përgatitet për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Pasi kanë vazhduar kontratën me trajnerin Leotrim Krasniqi, Drenasi ka kompletuar edhe transferimin e pesë futbollistëve nga rivali lokal Feronikeli.

Erjon Mala, Laurent Xhylani, Rinor Brahimi, Kaltrin Selmaj dhe Visar Aliu i janë bashkuar Drenasit.

Klubi ka bërë të ditur se të gjithë këta futbollistë kanë nënshkruar kontrata tre vjeçare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat