Legjenda e futbollit, Faruk Domi: Urime gazeta prestigjioze “Bota sot”, me gazetarin Kemajll Goca

Futboll

Legjenda e futbollit, Faruk Domi: Urime gazeta prestigjioze “Bota sot”, me gazetarin Kemajll Goca

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 01:23
Faruk Domi

Legjenda e futbollit të Kosovës, Faruk Domi, përgëzon gazetën “Bota sot” për 27 vite të suksesshme dhe me lajme të shpejta e të sakta.

Ish futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës, Vëllaznimit, Trepçës etj. uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

“Urime gazeta prestigjioze “Bota sot”, e cila ka arritur që brenda tre dekadave të jetë për lexuesit gazeta më e besueshme, më cilësore, më e saktë dhe më e shpejtë posaçërisht është e vlerësuar nga të gjitha nivelet e sportistëve jo vetëm të Kosovës por edhe më gjerë.

Padyshim që personazhi më meritor që e ka ngritur këtë pèrformancë në këtë nivel i atribuohet z. Kemajl Gocës.

I nderuari miku ynë Kemajl të urojmë shëndet dhe rrugëtim të mëtejmë drejtë mbledhjes dhe prezantimit të informacioneve të reja gazetareske ashtu si gjerë më tani me profesionalizëm, shpejtë dhe saktë. Të lumtë”, uron Domi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat