Santiago Bernabeu i ri do të jetë kryevepër

Futboll

Santiago Bernabeu i ri do të jetë kryevepër

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 11:55
Santiago Bernabeu

Stadiumi i Real Madrid, Santiago Bernabeu është duke u rinovuar dhe pamjet 3D të publikuara janë të mahnitshme.

Pamjet e reja tregojnë se Santiago Bernabeu nuk do të jetë vetëm një stadium për ndeshje futbollir, por edhe më shumë.

Stadiumi do të presë evente të basketbollit, tenisit por edhe të futbollit amerikan, Rugby.

Një investim i jashtëzakonshëm nga ana e klubit spanjoll.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat