Mungon vetëm zyrtarizimi

Futboll

Mungon vetëm zyrtarizimi

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 11:26
Richarlison

Mungon vetëm zyrtarizimi, Tottenham transferon yllin brazilian!   

Tottenham ka realizuar një goditje mbresëlënëse këtë merkato verore.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, ka konfirmuar se Tottenham dhe Everton kanë rënë dakort për transferimin e brazilianit Richarlison në radhët e Antonio Contes.

Everton tashmë thuhet se ka firmosur dokumentet e para.

Është çështje orësh që gjithçka të bëhet zyrtare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat