Scamacca është objektivi një i PSG-së

Futboll

Scamacca është objektivi një i PSG-së

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 11:35
Scamacca

Scamacca është objektivi numër një i PSG-së, francezët ngrejnë ofertën!

Paris Saint-Germain nuk heq dorë nga sulmuesi italian i Sassuolos, Gianluca Scamacca.

Klubi italian kërkon 50 milionë euro për kartonin e tij, ndërsa PSG tashmë e ka rritur ofertën në 40 milionë euro plus bonuse.

Sipas Gianluca Di Marzio, francezët janë të prirur për të investuar te djaloshi i cili ka qenë në një formë shumë të mirë sezonin që kaloi.

Gjithashtu PSG duhet të zgjidhë të ardhmen e Icardit dhe Neymar, ku të cilët duket se nuk kanë të ardhme më në Paris.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat